Bahenní šampony

pet esthe

Jemná aminokyselinová řada PetEsthé.

Bahenní šampon PetEsthé pro všechna plemena

Bahenní šampon PetEsthé pro všechna plemena

Šampon obsahuje přísady s bahenními minerály, které viditelně zlepšují stav srsti a kůže. Tento jemný, lehce kyselý šampon je pro všechna plemena a citlivé jedince. Tento exkluzivní šampon můžete také použít pro koupele před procedurami jako jsou: aromakoupele, aromaterapie, aromamasáže.
Složení:
Bahno z různých oblastí světa, soli z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), jojobový olej, mořský kolagen, extrakt z arniky, extrakt z bílé kopřivy, extrakt z řeřichy, extrakt z kořene lopuchu, z břečťanu, česneku, z borovice, rozmarýnu i heřmánku římského.

 

Bahenní šampon PetEsthe pro psy s bílou srstí

Bahenní šampon PetEsthe pro psy s bílou srstí

Šampon obsahuje přísady s bahenními minerály, které viditelně zlepšují stav srsti a kůže. Tento jemný, lehce kyselý šampon je určen pro psy s bílou srstí. Nejšetrnějším způsobem podporuje vybělení srsti.Tento exklusivní šampon je určen pro koupele před procedurami jako je aromakoupele,aromatherapie,aromamasáže.
Složení:
Jemná vybělující složka, mořské bahno, sůl z Mrtvého moře, propolis, jojobový olej, výtažky z měsíčku lékařského, mořský kolagen, extrakt z arniky, extrakt z kaštanu, extrakt z vinné révy, extrakt z habru obecného, extrakt z břečťanu.

 

Bahenní šampon PetEsthe pro štěňata

Bahenní šampon PetEsthe pro štěňata

Šampon obsahuje přísady s bahenními minerály, které viditelně zlepšují stav srsti a kůže. Tento jemný, lehce kyselý šampon je zvláště šetrný ke kůži. obsahuje jemné, pro pokožku příjemné složky, které citlivě posilují srst a zachovávají přirozenou vlhkost jemné pokožky štěněte. Tento exklusivní šampon je určen pro koupele před procedurami jako jsou   aromakoupele, aromatherapie, aromamasáže.
Složení:
Obsahuje velmi šetrné přísady na ochranu štěněcí kůže .Bahno z různých oblastí světa, soli z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), jojobový olej, mořský kolagen, extrakt z arniky, výtažek z okurky, extrakt z břečťanu , extrakt z černého bezu, extrakt ze slézu ,trahok lékařský

 

Bahenní šampon PetEsthe pro kočky

Bahenní šampon PetEsthe pro kočky

Šampon obsahuje přísady s bahenními minerály, které viditelně zlepšují stav srsti a kůže. Tento jemný, lehce kyselý šampon je určen  pro kočky, šetrně čistí srst do hloubky. Je také vhodný  pro koťátka.
Složení:
Bahno z různých oblastí světa, sůl z Mrtvého moře, propolis,jojobový olej,mořský kollagen,kompozice rostl.výtažku (přesličky polní,chmelu,borovice,citronu a rozmarýnu)

 

Bahenní PetEsthe kondicionér pro zvětšení objemu

Bahenní PetEsthe kondicionér pro zvětšení objemu

Tento kondicionér obsahuje přísady s bahenními minerály, které viditelně zlepšují stav srsti a kůže. Kondicionér přirozeně nezatěžuje srst  a dodává  jí objem. Srst se bude snadno rozčesávat a získá přirozenou vitalitu, sílu a lesk. Vhodná pro plemana bišonek, pudl… Tento kondicioner je také vhodný k zábalům.
Složení:
Látky, které umožní zvýšit objemovou kvalitu srsti, Látky, které zabraňují statickému elektřině v srsti a složky pro posílení srsti – bahno z různých oblastí světa,sůl z Mrtvého moře,propolis,skvalen heřmánek pravý, extrakt z třezalky,extrakt z měsíčku,extrakt z lípy,extrakt z kukuřičných květů a heřmánek římský.

 

Bahenní PetEsthe kondicionér na zmenšení objemu

Bahenní PetEsthe kondicionér na zmenšení objemu

Tento výrobek obsahuje přísady s bahenními minerály, které viditelně zlepšují stav srsti a kůže. Uhlazuje a změkčuje srst a zmenšuje její objem. Srst působí elegantně, bude se snadno rozčesávat, získá vitalitu a lesk. Vhodný pro plemena se splývavou srstí nebo pro nepodajnou rozlétanou a narušenou srst.
Složení:
Látky pro snížení objemu srsti. Látky, které zabraňují statickému nabití srsti a látky pro posílení srsti – bahno z různých oblastí světa, sůl z Mrtvého moře, propolis, kompozici rost. výtažku (klematisu, tužebníku jilmového, mořské chaluhy, přesličky polní a břečťanu).

 

Bahenní šampon PetEsthé pro psí seniory

Bahenní šampon PetEsthé pro psí seniory

Speciální péče. Bahenní šampon PetEsthé pro starší psy od 7 let. HYPOALERGENNÍ šampon určený pro péči o srst psích seniorů. Je zhotoven na rostlinném základě, obsahuje rostlinné aminokyseliny z cukrové třtiny a tapioku (rostlinná přísada podobná bramborovému škrobu). Dále obsahuje hlubinné mořské bahno, které velmi intenzivně vyživuje pokožku psa a odstraňuje pachy, sůl z Mrtvého moře, propolis a další blahodárné rostlinné výtažky.
Složení:
Mořské bahno, sůl z Mrtvého moře, propolis, aminokyseliny ( trimethylglycine, serine, glycine, L-glutamic acid, DL-alanin,L-lysine solution, L-arginine, DL-threonine, L-proline, sodium DL-pyrrolidonecarboxyl solution), výtažek z květu broskvoně, extrakt z arniky, extrakt z okurky, extrakt z břečťanu, extrakt z černého bezu, extrakt z ibišku, extrakt z trahoku lékařského.

 

Bahenní maska PetEsthé pro psí seniory

Bahenní maska PetEsthé pro psí seniory

Bahenní maska PetEsthé pro starší psy – je určen pro všechny plemena od 7 let. Tento kondicionér je vyvinut speciálně pro starší psy. Tento výrobek doporučujeme použivat vždy v kombinaci se šamponem pro starší psy. Tím se znásobí pozitivní vliv na srst. Zesláblá srst a pokožka bude chráněna a posílena. V tomto přípravku jsou použity jen látky, které absolutně nedráždí pokožku a srst, proto může být bez obav použit u starších a slabších jedinců. Používejte vždy po umytí šamponem (bahenní pro starší psy) na vlhkou srst nechte 2 min. působit jako kondicionér. Nebo jako masku nechte působit 10 min v zábalu. Poté vždy pečlivě opláchněte.
Složení:
Mořské bahno, sůl z Mrtvého moře, propolis, aminokyseliny ( trimethylglycine, serine, glycine, L-glutamic acid, DL-alanin, L-lysine solution, L-arginine, DL-threonine, L-proline, sodium DL-pyrrolidonecarboxyl solution, výtažek z květu broskvoně, extrakt z arniky, extrakt z okurky, extrakt z břečťanu, extrakt z černého bezu, extrakt z ibišku, extrakt z trahoku lékařského.

 

 

Uložit

Uložit