SPA Charcoal serie

pet esthe

Dřevěné uhlí vyrobené z japonského bambusu je v Japonsku využíváno od středověku. Absorpční síla dřevěného uhlí, které je schopné pohltit plyny a pigmenty, zápachy a jedovaté zplodiny vydává záporné ionty, které mají uklidňující účinek na zvířecí smysly.

 

Profesionální šampon Charcoal

Profesionální šampon Charcoal

Velmi šetrný šampon unikátní svým složením. Obsahuje černé uhlí z japonského bambusu. Tato přísada působí na srst psů a koček detoxikačně, odstraňuje pachy a pigmenty ze srsti, hloubkově vyživuje srst i pokožku. Černé uhlí na sebe zároveň váže nečistoty a zanechává na srsti film, který zabraňuje opětovnému znečištění srsti.
Složení:
Dřevěné uhlí z japonského bambusu, sůl z Mrtvého moře, propolis, olej z pšeničných klíčků, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z lomikámene, extrakt z korkovníku japonského, extrakt z mišpule japonské, extrakt ze zeměžluči lékařské, extrakt z toulně srdčité.

 

Profesionální kondicionér Charcoal

Profesionální kondicionér Charcoal

Japonské uhlí a bambusové dřevěné uhlí je již dlouho využíváno k absorbování odpadních látek a k uchovávání  přírodních minerálů, které uvolňují záporné ionty a odstraňují  nepříjemné zápachy. Uhlí vytváří záporné ionty, které mají  uklidňující účinek na zvířata. Kromě toho poskytuje srsti a kůži antimikrobiální účinek a extract z bambusu udržuje zvíře v čistotě. Kondicioner je vhodný také k zábalům.
350ml
Složení:
Japonské dřevěné uhlí, bambusové dřevěné uhlí, extract z bambusového ocetu, sůl z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), pšeničné klíčky olej, směs rostlinných výtažků (extrakt ze zeleného čaje, lomikámen extrakt, extract kůry z Korkovníku Korkovník ,extract z listů mišpule, extrakt  z byliny  Perilla, extract z Houttuynia, extrakt z natto).

 

Uložit

Uložit