O nás

royal-pets-veronika-cechova


Veronika Čechová (zakladatelka/majitelka)

střihové úpravy Vašich mazlíčků, aromaterapie, wellnes i masáže
Od narození se pohybuji mezi zvířaty, náklonost ke psům jsem pravděpodobně zdědila – rodiče vlastnili chovatelskou stanici německých dog. Měli jsme doma nespočet přírůstků jak z řad našeho chovu, tak i zachráněných/týraných jedinců. Stanici jsme dále rozšířili o plemeno čínského chocholatého psa a díky tomu jsem již v ranném věku čerpala cenné zkušenosti s úpravou srsti, kterou toto plemeno vyžaduje.
Při studiu na střední škole jsem založila vlastní chovatelskou stanici Jack Russell teriérů a dostala se tak zase k dalšímu, odlišnému stylu úpravy – ke trimování a výstavní úpravě psů.
V lednu roku 2010 jsem se nabyté znalosti, zkušenosti a hlavně cit pro tuto činnost (úpravu psů) rozhodla nabízet veřejně – otevřela jsem salón Royal Pets na střihovou úpravu psů všech plemen, věkových kategorií i velikostí! V průběhu několika let praxe a sebe-zdokonalování v tomto oboru jsem cítíla, že je načase posunout se zase o trochu dále a rozšířila jsem své služby. Dnes nabízím nejen střihové úpravy psů, koček nebo králíků, ale také speciální Wellness a SPA procedury, které tak mohou majitelé dopřát svým čtyřnohým miláčkům ať už ze zdravotních nebo čistě estetických důvodů.
Od prvního listopadu 2016 „operuju“ v novém! Royal Pets teď najdete v Horšovském Týně na Husovo náměstí 59 (za kostelem – cca 100m od bývalého salonu) …. vyhlížejte logo !!!
Jsem přesvědčená, že si příjemné a přátelské prostředí salónu Royal Pets zamiluje i Váš domácí mazlíček.

Veronika ČechováEliška Sovová

rekondiční masáže psů – sportovní, relaxační, strečink
Již od dětství jsem měla pozitivní vztah ke zvířatům. Rodina měla hospodářství a tak jsem s nimi byla téměř neustále v kontaktu. Rodiče a prarodiče měli lovecká plemena, jelikož dělali myslivost. Když jsem se rozhodovala, jaký obor na střední škole zvolit, neváhala jsem. Nastoupila jsem na obor Agropodnikání. Po úspěšném 4 letém studiu jsem obor zakončila maturitním vysvědčením. Jelikož mám sama dva čivaví kluky, zajímala jsem o jejich péči. Narazila jsem na salon Veroniky Čechové, Royal Pets a nestačila jsem se divit co vše je možné pro naše mazlíčky dělat. Při pravidelné návštěvě salonu jsem pochopila, že to Verča dělá se zapálením a skutečnou láskou. Rok na to jsem uspořádala sbírku pro pejsky z útulku. Vybrala jsem si po celé ČR tři spolky, kteří to táhnou tzv. „ze svého“. Sbírka měla úspěch a plno psích bríšek se na vánoce naplnila. Do našeho útulku jsem aktivně chodila, avšak má práce mi to později již nedovolila. Salon jsem stále navštěvovala s psími kluky jako zákazník a nyní už dokonce i jako součást pracovního týmu! Po konzultaci s Veronikou jsem odjela do Prahy na dvoudenní seminář, kde jsem absolvovala kurz na Rekondiční masáže psů. Pejskové masáže velice vítají, nechávají se rozmazlovat a poměrně často při nich dokonce i usínají. Fyzioterapie pejsků mě nadchla, proto chci nadále absolvovat další kurzy, abych v budoucnu mohla i nadále pejskům např. po operaci pomáhat s rehabilitací nebo jen tak se příjemně uvolnit.

OHLASY SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

default image

Naprosto úžasné, pejskové voňavoučký,krásně ostříhaní a Barunka dostala od hodné a mooooc šikovné paní svou první mašličku ve svých 11 letech . Děkuji a těším se na další návštěvu.

Marcela 11 listopadu, 2016

default image

Naprostá spokojenost ve všech směrech,Denísek je vonavý a načesaný,je o něj supr postaráno.Děkuju

Pavla 11 listopadu, 2016

default image

Super milý přístup , krásné chování k pejskovi . Byli jsme moc spokojeni a už se Těšíme na další návštěvu ☺. Pejsek je heboučkej voňavej a celou dobu si to užíval moc děkujeme!

Eliška 11 listopadu, 2016

default image

Velke DIK veronika Čechova prisli jsme pozde za to jeste jednou promin presto nas vzala a opet skvela prace maxicek je opet velky fesak dekuji moc .

Vlaďka 11 listopadu, 2016

default image

Už nikam jinam s mazlíčkem! Zde jsem nad míru spokojená

Ivetka 11 listopadu, 2016

default image

Rychlá a precizní práce paní Veroniky opravdu stojí za 5 hvězdiček.

Jana 11 listopadu, 2016

default image

Můžeme jen doporučit ... přivezli jsme si domů krásně lesklého, voňavého a heboučkého zlaťáka. Milý přístup a rychlá domluva.

Jája 11 listopadu, 2016

default image

Tak tenhle salon můžu jen a jen doporučit. Skvělý přístup, hezké prostředí a domů si vezete "nového pejska", kterého ještě oblečete do slušivého a kvalitního oblečku

Kristýna 14 listopadu, 2016

default image

Jonášek v salónu! 😉 Děkuji majitelce salónu Royalpets Veronika Čechová za nádherný přístup ke zvířátkům a perfektní sestřih! Verunko, na dobrůtkách od Vás jsme si už pochutnali! Děkujeme

Jana 30 listopadu, 2016

* zdroj facebook (https://www.facebook.com/RoyalpetsSalon/reviews/)

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit